İşyeri Sigortaları

işyeri sigortası

İşyeri Sigortası

Büyük işletmelerin üzerindeki riskler de büyük olur biliyoruz. Peki ciddi sonuçlar doğurabilecek bu denli önemli risklerinizi kime emanet ediyorsunuz? 

İşyerinizi ve isteğe bağlı olarak işyerindeki muhteviyatınızı yangın, hırsızlık, sel  ve su baskınından; iş durması ve kira kaybına kadar birçok riske karşı güvence altına alabilirsiniz.

İşyerinizin ve işyerindeki eşyalarınızın veya müşterileri ya da çalışanlarınızın başlarına gelebilecek olaylarda risk faktörünü en aza indirgemek hepimizin önceliğidir. Ancak bazı durumlarda riskler önlenmediğinde maddi kayıplar oluşabilir.

İşyeri Sigortası ile yangın, hırsızlık, makine kırılması gibi risklerin yanı sıra ek teminatlarla işyerinizi deprem, ferdi kaza gibi durumlara karşı da işyerinizi korumaya alabilirsiniz. 

Daha detaylı bilgi için en yakın MTC Sigorta acentesiyle irtibata geçebilirsiniz.

işyeri sigortası
işyeri sigortası
işyeri sigortası
Uygun

Her ihtiyacınıza yönelik paranızın karşılığını veren geniş ürün skalası

Uzman

Uzman ve güvenilir kadromuzla, hızlı ve yüksek standartlarda hizmet

Sıkça Sorulan Sorular

Taşınır ve taşınmaz kıymetlerinizin bedeli, poliçenin oluşturulduğu tarihteki alım bedeli üzerinden hesaplanmaktadır. Envanter kayıt defterleriniz, demirbaş listeniz ve stok kaydı bilgileriniz gibi dokümanlar bu bedelin belirlemesinde yardımcı olmaktadır.

İşinizin faaliyet alanı, talep ettiğiniz paket seçeneğine göre belirlenecek teminat ve ek hizmetlere göre ödeyeceğiniz prim tutarı değişecektir. 

Neden işyeri sigortası yaptırmalıyım?

İşyeri Sigortası işinizi, müşterilerinizi ve çalışanlarınızı güvence altına almanızı sağlar. Allianz İşyerim Sigortası ile işyerinizi ve işyerinizdeki taşınır veya taşınmaz mallarınızı teminat altına alarak yangın, su baskını, taşıt çarpması, hırsızlık, cam kırılması ve daha pek çok riske karşı daha güvenli ve huzurlu bir şekilde koruma sağlayabilirsiniz.

İşyeri adresiniz değiştiğinde yeni adresinizi poliçenizin bulunduğu sigorta şirketine bildirmelisiniz. İşyeri sigortanız sadece poliçenizde belirtilen mevcut adreste koruma altındadır. 

Sorularınız İçin Bizi Arayın!

YARIN İÇİN BUGÜN BAŞLA!

Teklif Formu