Herkese Hayat Sigortası

Yüksek vergi avantajı ile birikim yapmak isteyenler için

16-70 yaşları arasındaysanız, sağlık koşulu aranmayan bu hayat sigortasını tercih ederek geleceğe güvenle bakın. Ayda en az 400 TL ödeyerek geleceğiniz için birikim yapın.

Avantajları Neler?

  • Vergi avantajından faydalanın.
  • Gider payı kesintisi ödemeyin.
  • Birikiminizi isterseniz TL isterseniz ABD doları ya da avro ile yapın.
  • Yaşam teminatı ile birikiminizi güvence altına alın.
  • Anlaşmalı sağlık kuruluşlarında indirimli hizmet alın.
  • Acil durumlarda ücretsiz acil ambulans ve sağlık danışmanlığı hizmetinden faydalanın.

  Herkese Hayat Sigortası size ne sağlayacak?

  Gelecek günlerinizi rahat ve huzurlu geçirmeniz için şimdiden yatırım yapmanızı sağlayan Herkese Hayat Sigortası, yaşam kaybı ve sakatlık teminatı içermez. Her ay bütçenizden ayıracağınız tutarı Herkese Hayat Sigortası’na yatırarak kazanmaya başlarsınız. Örneğin; 35 yaşındaysanız her ay ödeyeceğiniz 400 TL primle her yıl %10 oranında prim artışı yaptığınızda ve getiri oranının %13,6 olması durumunda, 10 yılda 137 bin TL toplu para elde edebilirsiniz.*

  Ne kadar süreyle ödemeniz gerekiyor?

  Sağlıklı olma koşulunun aranmadığı Herkese Hayat Sigortası’ndan 16-70 yaşları arasındaki herkes faydalanabilir.
  • Sigorta süresi: 10 yıl
  • Sigorta sürenizin sonunda kar paylı birikiminizi alabilirsiniz.

  Paranız nerede yatırıma yönlendirilecek?

  Herkese Hayat Sigortası’na ödediğiniz primlerden masraf payları düşüldükten sonra kalan tutarlar sizin adınıza güvenli yatırım araçlarında değerlendirilir ve yatırımlarınıza günlük kâr payı alırsınız.

  Gelir vergisi avantajı var mı?

  Kendiniz, eşiniz ve küçük çocuklarınız için yaptığınız ödemelerde ödediğiniz primin tamamını; primi ödediğiniz ayda elde ettiğiniz ücretin %15’ini ve asgari brüt ücretin yıllık tutarını geçmemek koşuluyla içinde bulunduğunuz aydaki vergi diliminize göre %15 ila %40 arasında değişen oranlarda gelir vergisi matrahınızdan indirebilirsiniz.

  Uygun

  Her ihtiyacınıza yönelik paranızın karşılığını veren geniş ürün skalası

  Uzman

  Uzman ve güvenilir kadromuzla, hızlı ve yüksek standartlarda hizmet

  Diğer avantajlar neler?

  Ücretsiz acil ambulans ve sağlık danışmanlığı hizmeti: Acil durumlarda, S.O.S. International Ambulans Servisi A.Ş.’nin sunduğu kara ambulansı ve sağlık danışmanlığı hizmetinden ücretsiz faydalanabilirsiniz. Acil kapsamına girmeyen durumlarda kendiniz; acil olan ya da olmayan tüm durumlarda birinci derece yakınlarınız için ambulans hizmetinden %30 indirimli yararlanabilirsiniz.

  Anlaşmalı sağlık kuruluşlarında indirim: Herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmanız durumunda, anlaşmalı olduğumuz sağlık kuruluşlarına başvurabilir, indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

  Sorularınız İçin Bizi Arayın!

  YARIN İÇİN BUGÜN BAŞLA!

  Teklif Formu