Hayat Sigortaları

hayat sigortası

Hangi hayat sigortası ürününü almalıyım?

Kendinizin, ailenizin ya da çalışanlarınızın geleceğini hayat, kritik hastalık, işsizlik sigortaları ve birikim sağlayan ürünler ile bugünden güvenceye alın, risklere karşı her zaman hazırlıklı olun.

Sigorta ürünleri arasında tercih yaparken ihtiyaçlarınızı doğru belirlemelisiniz. İhtiyacınız para biriktirmek, risklere karşı korunmak ya da ikisi birden olabilir. Tüm bu ihtiyaçlara özel bir ya da birden fazla ürün seçebilirsiniz.

  • Vergi avantajından faydalanın.
  • Anlaşmalı sağlık kuruluşlarından indirimli yararlanın.
  • Acil durumlarda ücretsiz ambulans ve sağlık danışmanlığı hizmeti alın.
  • Seçeceğiniz ürüne göre; otomatik yenileme hakkı, farklı teminat tutarları içeren paket alternatifi gibi pek çok imkândan faydalanın.

İhtiyaçlarınıza özel sigorta ürünleri

  • Hayat Sigortaları
  • Birikime Yönelik Sigortalar
  • Kritik Hastalık Sigortaları
  • Gelir Sigortaları
  • Finansal Destek Sigortaları
hayat sigortası
hayat sigortası
hayat sigortası
Uygun

Her ihtiyacınıza yönelik paranızın karşılığını veren geniş ürün skalası

Uzman

Uzman ve güvenilir kadromuzla, hızlı ve yüksek standartlarda hizmet

Sıkça Sorulan Sorular

Hayat sigortası, sigorta şirketinin belli bir prim karşılığında sigortalının sözleşmede belirtilen süre içinde ve sözleşmede belirtilen hallerde yaşam kaybı, kritik hastalık, işsizlik, tam ve kalıcı sakatlık gibi durumlarda belirlenen kişilere veya sözleşmede belirtilen süreden daha uzun hayatta kalması halinde sigortalıya sigorta bedelini ödediği sigorta türüdür.
Hayat sigortaları başınıza beklenmedik bir olay gelmesi durumunda, sizi ve sevdiklerinizi güvenceye almasının yanı sıra birikim yapmanıza da olanak sağlar.

Hayat sigortasından kimler yararlanabilir?

Birikim yapmak ve/veya hayatta karşılaşılabilecek çeşitli risklere karşı teminat sahibi olmak isteyen herkes hayat sigortasından yararlanabilir. Teminat türüne ve seçeceğiniz ürüne göre bazı ürünlerde sağlıklı olma koşulu ya da yaş sınırı aranabilir.

İhtiyacınıza yönelik seçeceğiniz hayat sigortası ile hayatta kalma, yaşam kaybı, kritik hastalıklara yakalanma, kaza sonucu yaşam kaybı, kaza ya da hastalık sonucu tam/kısmi ve kalıcı sakatlık, tedavi giderleri, gelir kaybı, gündelik tazminat, istemdışı işsizlik, geçici sakatlık ve hastaneye yatırılma gibi dönüşümlü iş göremezlik teminatlarına sahip olabilirsiniz.
Teminatlarınız seçeceğiniz ürüne ve sözleşmenize göre değişebilir.

Dilediğiniz kişinin hayatını, yaşam kaybı veya hayatta kalma ihtimallerine karşı sigorta ettirebilirsiniz. Ancak, sigortalının hayatının devamında lehtarın maddi veya manevi menfaatinin bulunması gerekir.

Sorularınız İçin Bizi Arayın!

YARIN İÇİN BUGÜN BAŞLA!

Teklif Formu