Çocuğum İçin Yatırım Sigortası

Çocuğunun geleceğini bugünden planlayanlar için.

0-15 yaş arasındaki çocuklarınızın geleceğini bugünden güvence altına alın. Ayda en az 400 TL ödeyin, birikiminizi ister çocuğunuzun eğitim masraflarını karşılamak ister hayata atılırken ona daha iyi destek olmak için kullanın.

Avantajları Neler?

  • Vergi avantajından faydalanın.
  • Gider payı kesintisi ödemeyin.
  • Birikiminizi isterseniz TL isterseniz ABD doları ya da avro ile yapın.
  • Yaşam teminatı ile birikiminizi güvence altına alın.
  • Anlaşmalı sağlık kuruluşlarında indirimli hizmet alın.
  • Acil durumlarda ücretsiz acil ambulans ve sağlık danışmanlığı hizmetinden faydalanın.
  • Türkiye İş Bankası şubelerinden Çocuğum için Yatırım Sigortası yaptırarak çocuğunuza Dijital Kumbara hediye edin.

Çocuğum için Yatırım Sigortası size ne sağlayacak?

Her ay bütçenizden ayıracağınız tutarı Çocuğum için Yatırım Sigortası’na yatırarak kazanmaya başlarsınız. Örneğin; yeni doğan çocuğunuz için her ay ödeyeceğiniz 400 TL primle her yıl %10 oranında prim artışı yaptığınızda ve getiri oranının yıllık %13,6 olması durumunda, 10 yılın sonunda 137 bin TL toplu para elde edebilirsiniz. 15 yıl boyunca prim ödemeniz halinde ise paranız 363 bin TL’ye kadar yükselebilir.

Ne kadar süreyle ödemeniz gerekiyor?
0-15 yaş arasındaki çocuklarınız için ihtiyacınıza uygun sigorta süresini seçebilirsiniz.
• Minimum sigorta süresi: 10 yıl
• Maksimum sigorta süresi: 25 yıl
Çocuğunuzun yaşı ve tercih ettiğiniz sigorta süresinin toplamı en fazla 25 olabilir.

Paranız nerede yatırıma yönlendirilecek?

Çocuğum için Yatırım Sigortası’na ödediğiniz primlerden masraf payları düşüldükten sonra kalan tutarlar sizin adınıza güvenli yatırım araçlarında değerlendirilir ve yatırımlarınıza günlük kâr payı alırsınız.

Süre sonunda ne olacak?

Düzenli birikimler ve kâr payı ile değerlenen prim ödemelerinizi süre sonunda toplu para olarak alıp çocuğunuzun eğitim masraflarını karşılamak veya hayata atılırken ona destek olmak için kullanabilirsiniz.

Çocuğunuz için ne kadar prim ödemeniz gerekiyor?

Çocuğunuz için hedeflediğiniz belirli bir toplu tutara ulaşmak için, belirli bir süre boyunca ödemeniz gereken aylık prim tutarlarını arka sayfadaki tabloda görebilirsiniz. Ne kadar erken başlarsanız aynı hedef tutara ulaşmak için ödemeniz gereken aylık prim tutarı da o kadar düşer.

Gelir vergisi avantajı var mı?

Evet. Kendiniz, eşiniz ve küçük çocuklarınız için ödediğiniz primin tamamını; primi ödediğiniz ayda elde ettiğiniz ücretin %15’ini ve asgari brüt ücretin yıllık tutarını geçmemek koşuluyla içinde bulunduğunuz aydaki vergi diliminize göre %15 ila %40 arasında değişen oranlarda gelir vergisi matrahınızdan indirebilirsiniz.

Uygun

Her ihtiyacınıza yönelik paranızın karşılığını veren geniş ürün skalası

Uzman

Uzman ve güvenilir kadromuzla, hızlı ve yüksek standartlarda hizmet

Diğer avantajlar neler?

Ücretsiz acil ambulans ve sağlık danışmanlığı hizmeti: Acil durumlarda, S.O.S. International Ambulans Servisi A.Ş.’nin sunduğu kara ambulansı ve sağlık danışmanlığı hizmetinden ücretsiz faydalanabilirsiniz. Acil kapsamına girmeyen durumlarda kendiniz; acil olan ya da olmayan tüm durumlarda birinci derece yakınlarınız için ambulans hizmetinden %30 indirimli yararlanabilirsiniz.

Anlaşmalı sağlık kuruluşlarında indirim: Herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmanız durumunda, anlaşmalı olduğumuz sağlık kuruluşlarına başvurabilir, indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Sorularınız İçin Bizi Arayın!

YARIN İÇİN BUGÜN BAŞLA!

Teklif Formu