Çocuğum İçin Eğitim Sigortası

Çocuğunuzun eğitim hayatını güvence altına alın!

Beklenmedik durumlara karşı çocuklarınızın eğitim hayatını güvence altına alın. Yıllık eğitim masrafını ve güvence altına almak istediğiniz eğitim süresini belirleyerek ihtiyacınıza uygun teminatı seçin, çocuğunuz iyi bir eğitim almaya devam etsin, gözünüz arkada kalmasın.

Çocuğum için Eğitim Sigortası nedir?

Çocuğum için Eğitim Sigortası, çocuğunuzun eğitiminin kesintiye uğramadan devam edebilmesi için teminat sunan finansal bir güvencedir.

Çocuğum için Eğitim Sigortası size ne sağlar?

Çocuğum için Eğitim Sigortası sadece yaşam kaybı riskine karşı finansal güvence sağlayabileceği gibi, dilerseniz kritik hastalık ya da kaza sonucu tam ve kalıcı sakatlık riskine karşı da teminat sağlar. Teminat tutarınız çocuğunuzun yıllık eğitim masrafı ve eğitim süresi dikkate alınarak belirlenir ve kalan eğitim süresi ile orantılı olarak her yıl azalarak eğitim süresi sonuna kadar devam eder. Böylelikle çocuğunuzun her koşulda onun için planladığınız eğitimi tamamlamasını teminat altına almış olursunuz.

Ne kadar prim ödersiniz?

Sigorta süreniz 2 ile 15 yıl arasında olmak üzere, çocuğunuzun kalan eğitim süresini ve yıllık eğitim masraflarını düşünerek en uygun teminat tutarını belirleyebilirsiniz.

Gelir vergisi avantajı var mı?

Evet. Kendiniz, eşiniz ve küçük çocuklarınız için ödediğiniz primin tamamını; primi ödediğiniz ayda elde ettiğiniz ücretin %15’ini ve asgari brüt ücretin yıllık tutarını geçmemek koşuluyla içinde bulunduğunuz aydaki vergi diliminize göre %15 ila %40 arasında değişen oranlarda gelir vergisi matrahınızdan indirebilirsiniz.

Uygun

Her ihtiyacınıza yönelik paranızın karşılığını veren geniş ürün skalası

Uzman

Uzman ve güvenilir kadromuzla, hızlı ve yüksek standartlarda hizmet

Diğer avantajlar neler?

Ücretsiz acil ambulans ve sağlık danışmanlığı hizmeti
Acil durumlarda, S.O.S. International Ambulans Servisi A.Ş.’nin sunduğu kara ambulansı ve sağlık danışmanlığı hizmetinden ücretsiz faydalanabilirsiniz. Acil kapsamına girmeyen durumlarda kendiniz; acil olan ya da olmayan tüm durumlarda birinci derece yakınlarınız için ambulans hizmetinden %30 indirimli yararlanabilirsiniz.

Anlaşmalı sağlık kuruluşlarında indirim
Herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmanız durumunda, anlaşmalı olduğumuz sağlık kuruluşlarına başvurabilir, indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. 

Sorularınız İçin Bizi Arayın!

YARIN İÇİN BUGÜN BAŞLA!

Teklif Formu